לצפייה ישירה: 14 שיעורים מוקלטים באיכות HD! לחצו כאן עכשיו 👈🏻  קורס שפת גוף בחינם

למה אני מצלם את הקורס שלי בטי-שרט?

אם ראיתם אותי בשנים האחרונות אתם כנראה כבר יודעים שאני יודע ללבוש חליפה, בכל זאת, בחרתי להצטלם לקורס האדיר שאני מכין בטי-שרט.

כן, אני יודע שיש לזה משמעות וזוהי בדיוק הסיבה שלצד הצילום האיכותי ביותר והשקעה של אין-ספור שעות על הכנת התכנים וחידוד המסרים אני בוחר להצטלם בטי-שרט.

(אגב, הבחור בתמונה זה לא אני)

אוקיי, אז למה אתה עושה את זה?

הסיבה היא פשוטה, אני מודע לעוצמה של מסרים תת-מודעים ומבין שלכל דבר הכי קטן יש השפעה על האופן בו יתפסו המשתתפים את הקורס ואותי באופן אישי. אני רוצה לייצר הזדהות ולהמחיש הלכה למעשה שאני לא חושב שאני שונה מכל אחד אחר שצופה בקורס. כי כשתצפו בקורס, מה אתם תלבשו?

הקורס מועבר באינטרנט דרך סירטוני וידאו מצולמים וערוכים ורב האנשים יצפו בו כשהם בבית יושבים להם בכיף ומתרגשים מהעובדה שהם לוקחים את השליטה בחיים שלהם לרמה הבאה. ככה בדיוק אני רוצה להופיע בסרטונים, 100% בשבילכם ו0% פוזות מיותרות.

אבל מה עם האיכות של הקורס?

אין לכם שום סיבה לדאוג, לצורך הקורס אני מצטלם בטי-שרט נקיה שלא תגרום לכם הסחות דעת מיותרות, השיעורים מצולמים בסטודיו מיוחד ועם צלמת מומחית בצילום קורסים אינטרנטיים. על התכנים עבדתי המון שעות ובחומרי עזר הנלווים לקורס השקעתי שעות רבות נוספות בכדי שבאמת יהיה לכם את כל מה שאתם צריכים.

שכנעת אותי, עדיין אתה לא חושב שאנשים יפסלו אותך בגלל זה?

האמת, אני יודע שיהיו כאלה שיפסלו את הקורס בגלל זה, אין לי בעיה עם זה. הניסיון שלי בהעברת וארגון קורסים בשנים האחרונות לימד אותי שאותם אנשים ימצאו משהו אחר להתלונן עליו בכל מקרה.

אם זה לא החולצה שלי זה יהיה הגיל שלי, המין שלי, העובדה שעברתי חוויה כזו או לא עברתי חוויה אחרת. האנשים שמתאמצים למצוא מה לא מתאים להם, תמיד ימצאו את הסיבות ואלו שפשוט רוצים לקחת ולהצליח בגדול – פשוט עושים.

רגע, מה זה הקורס הזה?

ששש…

עדיין לא מדברים על זה.

שבוע הבא ביום ראשון, אני אוציא מייל לכל המנויים של הבלוג ובעמוד הפייסבוק שלי עם כל הפרטים ועם תנאים מיוחדים רק לכל אותם אנשים שעוקבים אחרי התכנים שלי כבר מעכשיו. בעוד כחודש אני אשיק את הקורס רשמית לקהל הרחב – תאחלו בהצלחה!

מה הקוראים אומרים על הספר ״מנהיגות בטישרט״

בטוח שתרצאה לקרוא גם...

הפרקים החדשים בפודקאסט

הזדמנות שאסור לפספס

להפוך את הידע או סיפור החיים שלך להרצאה מרתקת ורווחית

ללא עלות: הרצאה ביומן בתוך 5 ימים!

גם אם ״עדיין לא גילו אותך״, אין לך עוקבים או רשימות תפוצה!