לצפייה ישירה: 14 שיעורים מוקלטים באיכות HD! לחצו כאן עכשיו 👈🏻  קורס שפת גוף בחינם

#8 אנשים עושים תמיד את הבחירה הטובה ביותר

עמוד זה הוא הרחבה על הנחת היסוד #8 של ה NLP, לרשימת הנחות היסוד והסבר על מהן הנחות היסוד של הNLP.


ניסוחים נוספים של הנחת היסוד

  1.  אנשים תמיד עושים את הטוב ביותר עבור עצמם באותו רגע
  2. אנשים עושים את הטוב ביותר בהתאם למפה שלהם
  3. אנשים עושים את הטוב ביותר בהתאם למשאבים הזמינים להם באותו רגע

וידאו הסבר על הנחת היסוד: אנשים תמיד עושים את הטוב ביותר

כמובן, שהנחת היסוד הזו מתייחסת לעובדה שלא בכל רגע נתון אנחנו מחוברים לכל המשאבים שלנו, לכן, בדיעבד אנחנו המון פעמים מסתכלים על בחירות שלנו ולא מבינים איך זה יכול להיות שבחרנו בדבר הזה. המון פעמים זה יוצר תסכול מהבחירה.

מעבר לכך המון פעמים קורה שאנחנו מראש מחליטים שנפעל בצורה מסויימת ובזמן אמת אנחנו בוחרים להתנהג אחרת, מסתבר לנו לאחר מעשה שכביכול היינו צריכים להקשיב להחלטה שקיבלנו מראש.

הנחת היסוד הזו דורשת מאיתנו להבין שאנחנו מקבלים תמיד את ההחלטה הטובה ביותר שאנחנו מקבלים ברגע קבלת ההחלטה, זה אמור לאפשר לנו חופש מטינה כלפי העבר ויכולת ללמוד מהחוויות האלה בצורה הטובה ביותר.

כשאנחנו מתבוננים על אנשים אחרים זה יכול לעזור לנו לקבל אותם ולשים את עצמנו במקומם, לראות איך ההתנהגות הזו באה מתוך הכוונה הטובה ביותר – מה שיגרום לכך שננהג מתוך אמפטיה וקבלה.


הנחת היסוד הקודמת

הנחת יסוד #7 – כל התנהגות יכולה להיות יעילה או שימושית

הנחת היסוד הבאה

הנחת יסוד #9 – בכל מצב נתון יש לפחות שלוש אפשרויות בחירה

אסור לפספס

בתקשורת בישראל ובעולם

3 מתוך 250+ המלצות בפייסבוק

גופים שנהנו מהרצאות וסדנאות

המלצות חמות

אוהד קושמרויושב ראש לשכת המאמנים בישראל.
קרא עוד
״רוב האנשים מדברים על חזון כמשהו עתידי ורחוק, בספר הזה גל מלמד איך ליצור את החזון כאן ועכשיו ואיך לפתח מנהיגות אישית שמונעת מביטחון פנימי יציב אשר משפיע על אחרים ללא מאמץ מיותר, החיבור בין המודע לתת מודע באופן הכי פרקטי שיש, בבית בעבודה ובכל סביבה שבה אנחנו רוצים להשפיע ולהיות בעלי משמעות.״
מיכל ינאישחקנית ומפתחת אפליקצית המיינדפולס, mymedi.
קרא עוד
"האופן שבו גל מדבר על מנהיגות נוגע בלב העניין, באופן שבו כל אחד ואחת מאיתנו יכולים לשמש מנהיגים בכנות, פשטות ובלי מסכות מיותרות. הספר נותן כלים מעשיים שבעזרתם אפשר להפסיק לחכות למנהיגים גדולים בחליפות ובמקום, ליצור השפעה חיובית במשפחה, בעבודה ובחיים."
יובל הסמייסד Hass Media
קרא עוד
״הרבה מנהיגים מדברים על חזון, אבל מעט מאוד מצליחים ליצור את הביטחון והאמונה שהחזון באמת יתממש ומהניסיון שלי, חזון בלי ביטחון לא מניע אנשים לפעולה. בספר, גל מתאר דרכים פרקטיות ליצירת חזון, ביטחון ואמונה באופן שרותם אחרים לעבודה והגשמה משותפת של המטרה.״
רם אלוסמנכ״ל האקדמיה ליזמים
קרא עוד
ספר מעולה ופרקטי!
מדבר תכלס ונותן כלים מעשיים שכל אחד יכול לקחת לחיים שלו. התחלתי לקרוא אותו והיה לי קשה להפסיק בזכות הצורה המרתקת והטובה בה הוא כתוב. ממליץ בחום!
Previous
הבא

הספר ״מנהיגות בטישרט״