לצפייה ישירה: 14 שיעורים מוקלטים באיכות HD! לחצו כאן עכשיו 👈🏻  קורס שפת גוף בחינם

#3 כל אחד יכול לעשות כל דבר, כל הצלחה ניתן לשחזר

עמוד זה הוא הרחבה על הנחת היסוד #3 של ה NLP, לרשימת הנחות היסוד והסבר על מהן הנחות היסוד של הNLP.


ניסוחים נוספים להנחת היסוד:

  1. ניתן לשחזר כל הצלחה
  2. אפשרי בעולם אפשרי עבורי
  3. אם מישהו אחר עושה את זה, גם אני יכול

וידאו המסביר את הנחת היסוד: ניתן לשחזר כל הצלחה

אם הייתם יכולים לעשות כל דבר, מה הייתם בוחרים לעשות ממש עכשיו? כמה אפשרויות חדשות ומעצימות היו נפתחות עבורכם ברגע זה? כמו שאני רואה את זה, הנחת היסוד הזו מאפשרת חופש ליצור משהו חדש חופש לבחור מתוך הכל ולא מתוך הרשימה המצומצמת של הדברים שאנחנו יודעים שאנחנו יכולים לעשות.

זה לא משנה אם אתם חושבים שאתם יכולים לעשות רק דבר אחד ואין לכם שום בחירה או שאתם כבר חופשיים ומאמינים כי אתם יכולים לעשות מגוון רחב של דברים – אם אתם יכולים לעשות הכל, הטווח שלכם הורחב משמעותית. גם לגבי הסובבים אותכם, אם אתם תאמינו עבורם שהם יכולים לעשות כל דבר זה יפתח להם רמות חדשות של חופש.


הנחת היסוד הקודמת

הנחת יסוד #2 – לכל אדם יש את כל המשאבים

הנחת היסוד הבאה

הנחת יסוד #4 – אין כשלון אלא משוב לצמיחה

אסור לפספס

בתקשורת בישראל ובעולם

3 מתוך 250+ המלצות בפייסבוק

גופים שנהנו מהרצאות וסדנאות

המלצות חמות

אוהד קושמרויושב ראש לשכת המאמנים בישראל.
קרא עוד
״רוב האנשים מדברים על חזון כמשהו עתידי ורחוק, בספר הזה גל מלמד איך ליצור את החזון כאן ועכשיו ואיך לפתח מנהיגות אישית שמונעת מביטחון פנימי יציב אשר משפיע על אחרים ללא מאמץ מיותר, החיבור בין המודע לתת מודע באופן הכי פרקטי שיש, בבית בעבודה ובכל סביבה שבה אנחנו רוצים להשפיע ולהיות בעלי משמעות.״
מיכל ינאישחקנית ומפתחת אפליקצית המיינדפולס, mymedi.
קרא עוד
"האופן שבו גל מדבר על מנהיגות נוגע בלב העניין, באופן שבו כל אחד ואחת מאיתנו יכולים לשמש מנהיגים בכנות, פשטות ובלי מסכות מיותרות. הספר נותן כלים מעשיים שבעזרתם אפשר להפסיק לחכות למנהיגים גדולים בחליפות ובמקום, ליצור השפעה חיובית במשפחה, בעבודה ובחיים."
יובל הסמייסד Hass Media
קרא עוד
״הרבה מנהיגים מדברים על חזון, אבל מעט מאוד מצליחים ליצור את הביטחון והאמונה שהחזון באמת יתממש ומהניסיון שלי, חזון בלי ביטחון לא מניע אנשים לפעולה. בספר, גל מתאר דרכים פרקטיות ליצירת חזון, ביטחון ואמונה באופן שרותם אחרים לעבודה והגשמה משותפת של המטרה.״
רם אלוסמנכ״ל האקדמיה ליזמים
קרא עוד
ספר מעולה ופרקטי!
מדבר תכלס ונותן כלים מעשיים שכל אחד יכול לקחת לחיים שלו. התחלתי לקרוא אותו והיה לי קשה להפסיק בזכות הצורה המרתקת והטובה בה הוא כתוב. ממליץ בחום!
Previous
הבא

הספר ״מנהיגות בטישרט״