לצפייה ישירה: 14 שיעורים מוקלטים באיכות HD! לחצו כאן עכשיו 👈🏻  קורס שפת גוף בחינם

גל צחייק

גל הוא מנחה ומרצה בינלאומי שהוצג ב-Fox, CNBC, CBS, Medium, כלכליסט, דה-מרקר וישראל היום. הוא אחד המרצים המבוקשים בישראל בתחום ההתפתחות האישית. בנוסף, גל הוא בעלים של 4 חברות והמנכ״ל של מכללת תוצאות, המכללה הגדולה בישראל ללימודי NLP.

מעל ל-15,000 אנשים כבר השתתפו בקורסים או בהרצאות אותן הוא העביר בכל רחבי הארץ. לצורך התרשמות, ניתן, למצוא ברשת הרצאות של גל שקויימו במסגרת המכללה שלו וכן ראיונות מהרדיו, בפודקאסטים מצליחים וגם במקומות כמו הבינתחומי בהרצליה ועוד.

החזון של גל הוא להעצים אנשים להגשים תוצאות שהם לא חלמו שאפשריות ולחיות מתוך תחושה של אושר ושליחות. את החזון הזה הוא מקדם דרך העשיה העסקית והחברתית שלו.

אשמח להתחבר דרך

איך הגעתי לתחום ההתפתחות האישית?

בתור ילד מופנם מאוד, קיבלתי המון מסרים מהסביבה שמשהו בי לא בסדר, שאני ביישן, חסר ביטחון ושאני צריך ״להפתח״ או בצורה כזו או אחרת להשתנות. בשלבים מאוחרים יותר, בכל פעם שנתקלתי בקשיים – תמיד הנחתי שמקור הבעיה נמצא בי ובחוסר הביטחון העצמי שלי.

 

את התהליך שלי בעולם ההתפתחות האישית, התחלתי מתוך שאיפה כנה ואמיתית לתקן את מה שלא בסדר אצלי. התחלתי מלחקור את עולם התקשורת הבינאישית, ההשפעה והמנהיגות. אבל, לא הסתפקתי במחקר תיאורטי – כל דבר שלמדתי יישמתי ובכל הכוח.

 

הדבר הכי גרוע שקרה בתהליך הזה הוא שחלק מהכלים שלמדתי באמת עבדו עבורי, או לפחות ככה חשבתי. השימוש בכלים האלה, במקום להעצים ולפתח את הביטחון העצמי שלי רק גרם לי לחוסר ביטחון עמוק יותר.

 

אם קודם חשבתי שאני לא מצליח בגלל משהו שלא בסדר אצלי, בשלב הזה ידעתי שהסיבה היחידה שדברים מסויימים עובדים עבורי היא שאני לא מרשה לעצמי להיות מי שאני באמת.

 

בשלב הבא, הגעתי לשיטת ה-NLP וללימודים בתחום האימון ההוויתי, שם חוויתי את פריצת הדרך המשמעותית ביותר ברמה האישית. בעקבות שיחה עם המורה שלי דאז, אישה מדהימה בשם מיכל, החלטתי שאני מסרב להמשיך בדרך בה הלכתי והתחלתי לקלף מסיכות.

 

מאז, אני, ברמה האישית עובד על פיתוח המיומנויות והיכולות שלי מצד אחד, באותו זמן שאני מוודא שאני ממשיך לתת ביטוי לחלקים האותנטיים והעמוקים שלי. זה בדיוק גם מה שאני מלמד אנשים לעשות – להוציא מעצמם יותר, בלי לשנות את מי שהם באמת.

״החלטתי שאני מסרב להמשיך בדרך בה הלכתי והתחלתי לקלף מסיכות״

״זה בדיוק גם מה שאני מלמד אנשים לעשות - להוציא מעצמם יותר, בלי לשנות את מי שהם באמת.״

החיבור שלי לעולם העסקים

בבית בו גדלתי לא היה כסף ועד שלב מסויים גם לא הייתה יזמות, רוב הילדות שלי, בתחום הזה הייתה בעיקר השרדות. ההורים שלי מקסימים ואני חייב לאמא שלי יותר ממה שאפשר להעביר במילים, עם זאת, בגיל מאוד צעיר הבנתי שאני רוצה לעצמי ולמשפחה שלי יותר.

 

בהתחלה הרעיון שלי להקים עסקים וליצור הצלחה כיזם או מנהל הייתה ממקום אנוכי לחלוטין, רציתי לספק לעצמי, למשפחה שתיהיה לי ובחזרה להורים שלי – חיים טובים ונוחים יותר.

 

עוד בגילאי העשרה שלי ניסיתי להרים כל מיני יזמויות, מוצרים ושירותים אבל העסק המצליח הראשון שהקמתי נוצר אחרי שהשתחררתי מהצבא. יחד עם שותף, הקמנו במקביל שני עסקים, האחד לבניית אתרים ושיווק באינטרנט והשני סיפק שירותי הדרכה בתחום המכירות.

 

חברת האינטרנט הגיעה להצלחה מהירה יחסית ובין לקוחותינו היו חברות מוכרות במשק כמו: קשת תקשורת, אסם, דגני פיטנס, קטשופ היינס, חברת DSNR, מפלגת ״יש עתיד״ ועוד. חברת ההדרכות הגיעה גם היא למחזור הכנסות של מעל למיליון ש״ח כבר בשנת הפעילות השניה שלה.

 

אני לא אשכח לעולם את היום שבו הזמנו למשרד שלנו יועצת עסקית, הכוונה הייתה להשתמש בהכוונה שלה כדי להגדיל את העסקים, אבל היא התחילה איתנו בשאלה פשוטה שהרעידה את תפיסת העולם שלי לגבי עסקים ועיצבה אותה עד היום.

 

״מה הוא החזון שלכם?״ אחרי הפגישה איתה ישבנו יחד במשרד עד אמצע הלילה, חשבנו והעמקנו. שנינו הבנו שלספק שירותי שיווק זה לא הדרך היעילה ביותר להגשים את החזון שלנו.

 

החלטנו לסגור את חברת האינטרנט, שותף שלי החליט להישאר בחברת ההדרכה ואני בחרתי להתחיל את הדרך מחדש, מעכשיו, קודם כל מתוך חזון.

 

היום, מבחינתי, עסקים זה פשוט כלי, כלי עוצמתי ומשמעותי שמאפשר לאנשים, מעבר להפקה של רווח כלכלי, להגשים את החזון שלהם ולהפוך את מה שלדעתם ראוי שיהיה למציאות בשטח.

״שאלה פשוטה הרעידה את תפיסת העולם שלי לגבי עסקים ועיצבה אותה עד היום״

״כלי עוצמתי ומשמעותי שמאפשר לאנשים להפוך את מה שראוי שיהיה למציאות בשטח״

גל צחייק - 3 תכונות של מנהיגים אמיתיים